View API Response (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Password
lv: Parole

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: User Name
lv: Lietotāja vārds

en: Header
lv: Galvene

en: Method
lv: Veids

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Source
lv: Avots

en: Authentication
lv: Autentifikācija

en: Machine name
lv: Mašīnvārds
