View API Response (8.x-1.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Password
mn: Нууц үг

en: Name
mn: Нэр

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
