View API Response (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Password
pl: Hasło

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: User Name
pl: Nazwa użytkownika

en: Header
pl: Nagłówek

en: Method
pl: Metoda

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Source
pl: Źródło

en: Authentication
pl: Uwierzytelnianie

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy
