View API Response (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Password
fa: رمز

en: Name
fa: نام

en: Label
fa: برچسب

en: ID
fa: هویت

en: Header
fa: سربرگ

en: Source
fa: منبع

en: Authentication
fa: بررسی هویت

en: Machine name
fa: نام دستگاه
