View API Response (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Password
ru: Пароль

en: Name
ru: Название

en: Label
ru: Метка

en: User Name
ru: Имя пользователя

en: Auth
ru: Авторизация

en: Header
ru: Шапка

en: Method
ru: Метод

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: Source
ru: Источник

en: Authentication
ru: Аутентификация

en: Machine name
ru: Машинное имя
