View API Response (8.x-1.0) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Password
sl: Geslo

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Header
sl: Glava

en: Method
sl: Metoda

en: Machine name
sl: Strojno ime
