View API Response (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Password
sv: Lösenord

en: Name
sv: Namn

en: Label
sv: Etikett

en: User Name
sv: Användarnamn

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Method
sv: Metod

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Source
sv: Källa

en: Authentication
sv: Verifiering

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn
