Views Custom Table (2.0.6) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Next
br: Da heul

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: Date format
br: Furmad deiziad

en: Language code
br: Yezh ar c'hod

en: About
br: Diwar-benn
