Views Custom Table (2.0.7) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Next
sl: Naslednja

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Edit
sl: Uredi

en: None
sl: Brez

en: Save
sl: Shrani

en: Date format
sl: Oblika datuma

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Table
sl: Tabela

en: Language code
sl: Koda jezika

en: About
sl: O modulu
