Views Custom Table (8.x-1.0-alpha4) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: Next
mr: पुढील

en: Delete
mr: मिटवा

en: Cancel
mr: रद्द

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Enable
mr: समर्थ

en: Disable
mr: असमर्थ

en: Edit
mr: संपादन

en: None
mr: काहीच नाही

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Views
mr: याद्या

en: ID
mr: आय डी

en: Date format
mr: तारीख आराखडा

en: %time ago
mr: %time पूर्वी
