Views Custom Table (8.x-1.0-alpha4) - en to ne translation catalogue (18 entries)

en: Next
ne: अर्को

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: ID
ne: परिचय

en: Date format
ne: मिति ढाँचा

en: Database
ne: डेटाबेस

en: Custom
ne: अनुकूल

en: %time ago
ne: %time अगाडी

en: Table
ne: तालिका

en: Timezone
ne: समय क्षेत्र

en: About
ne: बारेमा

en: Custom date format
ne: अनुकूलन मिति ढाँचा
