Views Custom Table (8.x-1.1) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Next
si: ඊලඟ

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Enable
si: සක්‍රීයකරන්න

en: Disable
si: අක්‍රීයකරන්න

en: Edit
si: සංස්කරණය
