Views Custom Table (8.x-1.6) - en to is translation catalogue (21 entries)

en: Next
is: Næsta

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: Description
is: Lýsing

en: Enable
is: Virkja

en: Disable
is: Afvirkja

en: Edit
is: Breyta

en: None
is: Engin

en: Save
is: Vista

en: Views
is: Gagnasýn

en: Date format
is: Dagsetningarsnið

en: Database
is: Gagnagrunnur

en: Custom
is: Sérsniðið

en: %time ago
is: %time síðan

en: Table
is: Tafla

en: Timezone
is: Tímabelti

en: Language code
is: Tungumálskóði

en: About
is: Um

en: Time ago
is: Síðan

en: Machine Name
is: Tölvuvænt nafn
