View Marquee (8.1.0) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Views
lv: Skati

en: Up
lv: Augoša

en: Down
lv: Dilstoša

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: About
lv: Par

en: Direction
lv: Virziens
