View Marquee (8.1.0) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Views
pl: Widoki

en: Up
pl: W górę

en: Down
pl: W dół

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: About
pl: O stronie

en: Behavior
pl: Zachowanie

en: Direction
pl: Kierunek

en: Scroll
pl: Przewijanie

en: Row class
pl: Klasa wiersza
