View Marquee (8.1.0) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Up
sk: Hore

en: Down
sk: Dolu

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: About
sk: Informácie o

en: Behavior
sk: Správanie

en: Direction
sk: Smer
