View Marquee (8.1.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: Up
ta: மேல்

en: Left
ta: இடது

en: Right
ta: வலது

en: About
ta: பற்றி

en: Direction
ta: திசை
