View Marquee (8.1.1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Views
az: Görünüşlər

en: Up
az: Yuxarı

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: About
az: Haqqında

en: Direction
az: İstiqamət
