View Marquee (8.1.1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Views
fa: نماها

en: Up
fa: بالا

en: Down
fa: پایین

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست

en: About
fa: درباره

en: Behavior
fa: رفتار

en: Direction
fa: جهت
