View Marquee (8.1.1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Views
fi: Näkymät

en: Up
fi: Ylös

en: Down
fi: Alas

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: About
fi: Tietoja

en: Direction
fi: Suunta

en: Row class
fi: Rivin luokka
