View Marquee (8.1.1) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Up
vi: Lên

en: Down
vi: Xuống

en: Left
vi: Trái

en: Right
vi: Phải

en: About
vi: Giới thiệu

en: Behavior
vi: Ứng xử

en: Direction
vi: Hướng

en: Scroll
vi: Cuộn

en: Alternate
vi: Thay thế
