View Marquee (8.1.2) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Up
da: Op

en: Down
da: Ned

en: Left
da: Venstre

en: Right
da: Højre

en: About
da: Om

en: Behavior
da: Opførsel

en: Direction
da: Retning

en: Row class
da: Rækkeklasse
