View Marquee (8.1.2) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Views
lt: Vaizdai

en: Up
lt: Viršun

en: Down
lt: Žemyn

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: About
lt: Apie

en: Direction
lt: Kryptis
