View Marquee (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Views
he: היבטים

en: Up
he: עולה

en: Down
he: יורד

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Behavior
he: התנהגות

en: Direction
he: כיוון
