View Marquee (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Views
hu: Nézetek

en: Up
hu: Fel

en: Down
hu: Le

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: Behavior
hu: Viselkedés

en: Direction
hu: Irány

en: Alternate
hu: Alternatív

en: Row class
hu: Sor osztálya
