View Marquee (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Views
ru: Представление

en: Up
ru: Вверх

en: Down
ru: Вниз

en: Left
ru: Слева

en: Right
ru: Справа

en: Behavior
ru: Поведение

en: Direction
ru: Направление

en: Scroll
ru: Прокрутка

en: Row class
ru: Класс строки
