View Marquee (8.x-1.1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Views
is: Gagnasýn

en: Up
is: Upp

en: Down
is: Niður

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri

en: Direction
is: Stefna
