View Marquee (8.x-1.1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Views
it: Viste

en: Up
it: Su

en: Down
it: Giù

en: Left
it: Sinistra

en: Right
it: Destra

en: Direction
it: Direzione

en: Row class
it: Classe della riga
