View Marquee (8.1.2) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Views
nl: Overzichten

en: Up
nl: Omhoog

en: Down
nl: Omlaag

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: About
nl: Over

en: Behavior
nl: Gedrag

en: Direction
nl: Richting

en: Row class
nl: Rijklasse
