View Marquee (8.1.2) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Views
tr: Görünümler

en: Up
tr: Yukarı

en: Down
tr: Aşağı

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ

en: About
tr: Hakkında

en: Direction
tr: Yön

en: Row class
tr: Satır sınıfı
