View Marquee (8.1.2) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Views
uk: Види

en: Up
uk: Вгору

en: Down
uk: Вниз

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: About
uk: Про модуль

en: Behavior
uk: Поведінка

en: Direction
uk: Напрям

en: Scroll
uk: Прокручувати з сайтом

en: Row class
uk: Клас рядка
