View Media Default Arguments (1.0.0) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Views
ru: Представление

en: Vocabularies
ru: Словари

en: About
ru: Информация

en: Limit terms by vocabulary
ru: Ограничить термины словарем

en: Load default filter from term page
ru: Загрузить фильтр по умолчанию со страницы термина

en: Multiple-value handling
ru: Обработка множественных значений

en: Filter to items that share all terms
ru: Фильтровать по элементам, которые содержат все термины

en: Filter to items that share any term
ru: Фильтровать по элементам, которые содержат какой-либо из терминов
