View Media Default Arguments (1.0.0) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Views
oc: Vistas

en: Vocabularies
oc: Vocabularis

en: About
oc: A prepaus

en: Limit terms by vocabulary
oc: Limitar los tèrmes per vocabulari

en: Load default filter from term page
oc: Cargar lo filtre per defaut dempuèi la pagina del tèrme

en: Multiple-value handling
oc: Gestion a valor multiple.

en: Filter to items that share all terms
oc: Filtrar per elements que partejan totes los tèrmes

en: Filter to items that share any term
oc: Filtrar per elements que partejan n'importe quel tèrme
