View Mode Crop (1.0.0) - en to az translation catalogue (16 entries)

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Select all
az: Hamısını seç

en: Crop
az: Məhsul

en: Error generating image.
az: Şəkil yaratma xətası.

en: Unable to generate the derived image located at %path.
az: %path yerləşən əldə edilmiş təsviri yaratmaq mümkün deyil.

en: Failed to create style directory: %directory
az: Stil kataloqu yaratmaq alınmadı: %directory

en: Cached image file %destination already exists. There may be an issue with your rewrite configuration.
az: Keşlənmiş şəkil faylı %destination artıq mövcuddur. Yenidən yazma konfiqurasiyanızla bağlı problem ola bilər.

en: Image style
az: Şəkil üslubu

en: Link image to
az: Şəkili ilə əlaqələndirin

en: Error generating image, missing source file.
az: Şəkil yaratma xətası, mənbə faylı çatışmır.

en: Source image at %source_image_path not found while trying to generate derivative image at %derivative_path.
az: %source_image_path ünvanındakı mənbə şəkli %derivative_path ünvanında törəmə şəkil yaratmağa çalışarkən tapılmadı.

en: Image field display format settings
az: Şəkil sahəsinin ekran formatı parametrləri

en: Responsive image list format settings
az: Uyğunlaşan şəkil siyahısı formatı parametrləri

en: Responsive image style
az: Uyğunlaşan şəkil tərzi

en: Image URL formatter settings
az: Şəkil URL formatlayıcı parametrləri
