View Mode Crop (1.0.0) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Select all
bo: ཆ་ཚང་འདེམས

en: Crop
bo: དྲས་གཅོད

en: Error generating image.
bo: པར་རིས་གསར་འདོན་སྐབས་ནོར་འཁྲུལ་བྱུང་བ།

en: Unable to generate the derived image located at %path.
bo: %path་ལ་རྗེས་གྲུབ་ཀྱི་པར་རིས་གསར་འདོན་བྱས་མ་ཐུབ།

en: Failed to create style directory: %directory
bo: བཟོ་ལྟའི་འཇུག་སྣོད་འདི་བཟོས་མ་ཐུབ་པ། %directory

en: Cached image file %destination already exists. There may be an issue with your rewrite configuration.
bo: བར་གསོག་བྱས་པའི་པར་རིས་ཡིག་ཆ་%destination་ལ་གནས་ཡོད་པས། ཁྱེད་ཀྱི་བསྐྱར་འབྲི༼rewrite༽སྒྲིག་འགོད་ལ་གནད་དོན་ཞིག་ཡོད་སྲིད།

en: Image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ

en: Link image to
bo: པར་རིས་ཀྱི་སྦྲེལ་གནས

en: Source image at %source_image_path not found while trying to generate derivative image at %derivative_path.
bo: %derivative_path་ལ་རྗེས་གྲུབ་ཀྱི་པར་རིས་གསར་འདོན་བྱེད་པའི་སྐབས་པར་རིས་ཀྱི་ཁུངས་%source_image_path་མ་རྙེད།
