View Mode Crop (1.0.0) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Select all
ca: Selecciona-ho tot

en: Crop
ca: Tallar

en: Error generating image.
ca: Error al generar la imatge.

en: Unable to generate the derived image located at %path.
ca: No s'ha pogut generar la imatge derivada que es troba a %path.

en: Failed to create style directory: %directory
ca: No s'ha pogut crear el directori d'estil: %directory

en: Cached image file %destination already exists. There may be an issue with your rewrite configuration.
ca: Ja existeix el fitxer d'imatge de memòria cau %destination. Pot haver-hi un problema amb la configuració de reescriptura.

en: Image style
ca: Estil de la imatge

en: Link image to
ca: Enllaça la imatge a

en: Error generating image, missing source file.
ca: S'ha produït un error en generar la imatge, falta el fitxer font.

en: Source image at %source_image_path not found while trying to generate derivative image at %derivative_path.
ca: No s'ha trobat l'origen de la imatge %source_image_path mentre s'intentava generar una imatge a %derivative_path.

en: Responsive image style
ca: Estil d'imatge responsiva
