View Mode Crop (1.0.0) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Select all
el: Επιλογή όλων

en: Crop
el: Περικοπή

en: Error generating image.
el: Σφάλμα κατά τη δημιουργία της εικόνας.

en: Unable to generate the derived image located at %path.
el: Δεν ήταν δυνατή η δημιουργία της παράγωγης εικόνας που βρίσκεται στο %path.

en: Failed to create style directory: %directory
el: Απέτυχε η δημιουργία του καταλόγου:  %directory των στυλ

en: Cached image file %destination already exists. There may be an issue with your rewrite configuration.
el: Το προσωρινά αποθηκευμένο αρχείο εικόνας %destination υπάρχει ήδη. Ενδεχομένως να υπάρχουν προβλήματα με την διευθέτηση επανεγγραφής (rewrite).

en: Image style
el: Στυλ εικόνας

en: Link image to
el: Σύνδεσμος εικόνας στο

en: Source image at %source_image_path not found while trying to generate derivative image at %derivative_path.
el: Δε βρέθηκε η πηγαία εικόνα στη διαδρομή %source_image_path κατά την προσπάθεια δημιουργίας παράγωγων εικόνων στη διαδρομή %derivative_path.

en: Image field display format settings
el: Ρυθμίσεις μορφοποίησης εμφάνισης για πεδίο εικόνας
