View Mode Crop (1.0.0) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
et: Tühista

en: Reset
et: Tühista

en: Select all
et: Vali kõik

en: Crop
et: Lõika

en: Error generating image.
et: Viga pildi genereerimisel.

en: Failed to create style directory: %directory
et: Stiilide kataloogi %directory loomine ebaõnnestus.

en: Image style
et: Pildi stiil

en: Link image to
et: Lingi pilt

en: Error generating image, missing source file.
et: Viga pildi genereerimisel, puudub algfail.

en: Image field display format settings
et: Pildivälja näitamise formaadi seaded

en: Crop image
et: Pildi kärpimine
