View Mode Crop (1.0.0) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Reset
fi: Palauta

en: Select all
fi: Valitse kaikki

en: Crop
fi: Rajaa

en: Error generating image.
fi: Virhe kuvan luonnissa.

en: Unable to generate the derived image located at %path.
fi: Muokatun kuvan lataaminen osoitteesta %path epäonnistui.

en: Failed to create style directory: %directory
fi: Tyylikansion %directory luonti epäonnistui

en: Cached image file %destination already exists. There may be an issue with your rewrite configuration.
fi: Välimuistitettu kuva %destination on jo olemassa. Sinulla voi olla ongelma uudelleenkirjoitussääntöjesi kanssa.

en: Image style
fi: Kuvan tyyli

en: Link image to
fi: Linkitä kuva

en: Error generating image, missing source file.
fi: Virhe luotaessa kuvaa, puuttuva lähdetiedosto.

en: Source image at %source_image_path not found while trying to generate derivative image at %derivative_path.
fi: Lähdekuvaa %source_image_path ei löytynyt yritettäessä luoda johdannaiskuvaa polussa %derivative_path.

en: Responsive image style
fi: Responsiivisen kuvan tyyli
