View Mode Crop (1.0.0) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Select all
gl: Seleccionar todo

en: Crop
gl: Recortar

en: Error generating image.
gl: Erro o xerar a imaxe.

en: Unable to generate the derived image located at %path.
gl: Non se puido xerar a imaxe derivada ubicada en %path.

en: Failed to create style directory: %directory
gl: Non se puido crear o directorio de estilo: %directory

en: Image style
gl: Estilo de imaxe

en: Link image to
gl: Vincular imaxe a
