View Mode Crop (1.0.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Select all
hi: सबका चयन करें

en: Image style
hi: छवि शैली

en: Link image to
hi: छवि को संबद्ध(लिंक) करे
