View Mode Crop (1.0.0) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
jv: Batal

en: Reset
jv: Baléknā

en: Select all
jv: Pilih kabèh

en: Error generating image.
jv: Kaluputan mroses gambar.

en: Unable to generate the derived image located at %path.
jv: Ora bisa mroses gambar turunan nang %path.

en: Failed to create style directory: %directory
jv: Gagal gawé gagrag nang direktori: %directory

en: Cached image file %destination already exists. There may be an issue with your rewrite configuration.
jv: Berkas telih gambar %destination uwis ana. Mungkin ānā kesalahan karo konfigurasi penulisan berkas sampéyan.

en: Image style
jv: Gagrag gambar

en: Link image to
jv: Tautna gambar nang
