View Mode Crop (1.0.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Select all
lt: Pasirinkti visus

en: Crop
lt: Apkirpti

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: Link image to
lt: Susieti paveikslėlį su
