View Mode Crop (1.0.0) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Select all
lv: Iezīmēt visu

en: Crop
lv: Apgriezt

en: Error generating image.
lv: Kļūda ģenerējot attēlu.

en: Unable to generate the derived image located at %path.
lv: Nav iespējams ģenerēt atvasināto attēlu %path.

en: Failed to create style directory: %directory
lv: Neizdevās izveidot stila direktoriju: %directory

en: Image style
lv: Attēla stils

en: Link image to
lv: Saitēt attēlu ar
