View Mode Crop (1.0.0) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Select all
pl: Zaznacz wszystko

en: Crop
pl: Przytnij

en: Error generating image.
pl: Wystąpił błąd podczas tworzenia obrazków.

en: Unable to generate the derived image located at %path.
pl: Utworzenie obrazka znajdującego się w %path nie jest możliwe.

en: Failed to create style directory: %directory
pl: Nieudane utworzenie katalogu stylu: %directory

en: Cached image file %destination already exists. There may be an issue with your rewrite configuration.
pl: Obrazek zapisany w pamięci podręcznej jako %destination już istnieje. Możliwe, że jest problem z konfiguracją przepisywania adresów.

en: Image style
pl: Styl obrazka

en: Link image to
pl: Obrazek jest odnośnikiem do

en: Error generating image, missing source file.
pl: Wystąpił błąd podczas tworzenia obrazu - brakujący plik źródłowy.

en: Source image at %source_image_path not found while trying to generate derivative image at %derivative_path.
pl: Nie znaleziono obrazu źródłowego w lokalizacji %source_image_path przez co nie udało się utworzyć obrazu wynikowego w lokalizacji %derivative_path.

en: Image field display format settings
pl: Ustawienia formatu wyświetlania pola obrazu

en: Responsive image list format settings
pl: Ustawienia formatu listy responsywnych obrazów

en: Responsive image style
pl: Styl responsywnego obrazu

en: Image URL formatter settings
pl: Ustawienia formatera adresu URL obrazu
