View Mode Crop (1.0.0) - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Reset
uk: Скинути

en: Select all
uk: Виділити все

en: Crop
uk: Кадрування

en: Error generating image.
uk: Помилка генерування зображення.

en: Unable to generate the derived image located at %path.
uk: Помилка генерування похідного зображення розташованого у %path.

en: Failed to create style directory: %directory
uk: Помилка створення каталогу стилів: %directory

en: Cached image file %destination already exists. There may be an issue with your rewrite configuration.
uk: Кешований файл зображення %destination вже існує. Можливо проблеми з налаштуваннями перезапису.

en: Image style
uk: Стиль зображення

en: Link image to
uk: Зображення є посиланням на

en: Error generating image, missing source file.
uk: Помилка генерування зображення, відсутній вихідний файл.

en: Source image at %source_image_path not found while trying to generate derivative image at %derivative_path.
uk: Під час спроби генерування похідного зображення у %derivative_path вихідне зображення %source_image_path не знайдено.

en: Image field display format settings
uk: Налаштування формату відображення поля зображення

en: Responsive image list format settings
uk: Налаштування формату списку адаптивного зображення

en: Responsive image style
uk: Адаптивний стиль зображення

en: Crop image
uk: Обрізка зображення

en: Image URL formatter settings
uk: Налаштування форматера поля URL зображення

en: Image loading settings
uk: Параметри завантаження зображень

en: Loading attribute
uk: Атрибут завантаження
