View Mode Crop (1.0.0) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Select all
ar: تحديد الكل

en: Crop
ar: الاقتصاص

en: Error generating image.
ar: خطأ في توليد الصورة.

en: Unable to generate the derived image located at %path.
ar: تعذر توليد الصورة المشتقة الموجودة في %path.

en: Failed to create style directory: %directory
ar: فشل في إنشاء مجلدات الأنماط: %directory

en: Image style
ar: نمط الصورة

en: Link image to
ar: ربط الصورة إلى

en: Source image at %source_image_path not found while trying to generate derivative image at %derivative_path.
ar: لم يتم العثور على مصدر الصورة في %source_image_path خلال المحاولة في توليد صورة مشتقة في %derivative_path.

en: Responsive image style
ar: نمط الصور المتجاوبة
