View Mode Crop (1.0.0) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Reset
be: Скінуць

en: Crop
be: Абрэзка

en: Error generating image.
be: Памылка генерацыі выявы.

en: Unable to generate the derived image located at %path.
be: Немагчыма ўтварыць вытворную выяву, змешчаную ў %path.

en: Failed to create style directory: %directory
be: Не ўдалося стварыць тэчку стыля: %directory

en: Cached image file %destination already exists. There may be an issue with your rewrite configuration.
be: Кэшаваны файл выявы %destination ужо існуе. Мажліва, справа ў вашых наладах перазапісу.

en: Image style
be: Стыль выявы

en: Link image to
be: Спасылка выявы на
