View Mode Crop (1.0.0) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Select all
cs: Vybrat vše

en: Crop
cs: Oříznout

en: Error generating image.
cs: Chyba při vytváření obrázku.

en: Unable to generate the derived image located at %path.
cs: Nebylo možné vytvořit obrázek z umístění %path.

en: Failed to create style directory: %directory
cs: Chyba při vytvoření adresáře stylu: %directory

en: Cached image file %destination already exists. There may be an issue with your rewrite configuration.
cs: Cesta %destination pro ukládání obrázků do mezipaměti již existuje. Možná nejsou správně nakonfigurována přepisovací (rewrite) pravidla.

en: Image style
cs: Styl obrázku

en: Link image to
cs: Odkázat obrázkem na

en: Error generating image, missing source file.
cs: Nelze vygenerovat obrázek, chybí zdrojový soubor.
