View Mode Crop (1.0.0) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
he: ביטול

en: Reset
he: איתחול

en: Select all
he: בחר הכל

en: Crop
he: חיתוך

en: Image style
he: סגנון תמונה
